ECO-HOME

Recenzie

5/5
Dobrý deň! Už štvrtý krát sme využili služby Vašej firmy. Sme spokojní. Obhliadku okien vykonal pán Bušány a servis pán Mojžiš. Komunikácia s pánom Bušánym bola vynikajúca. Prístup, správanie, zručnosť, snaha, trpezlivosť, odbornosť a profesionalita pána Mojžiša bola úžasná. Z našej strany 100 % spokojnosť. Super odborník a výnimočný človek. Ďakujeme. S úctou Anna Ľalíková
Anna Ľalíková
5/5
Maximálna spokojnsť s firmou Ecohome. Perfektný a profesionálny pristup personálu. So svojou pozitívnou skúsenosťou sa určite podelím aj so svojimi známymi. Vrelo odporúčam každemu.
Gabriel Compel
5/5
Firma Ecohome ma oslovila na základe odporučenia známej. Po návšteve technika sme sa dohodli na výmene všetkých tesnení, pretože okná sú už staršieho dáta. Výmena prebehla presne podľa dohody, veľmi profesionálne, k maximálnej spokojnosti. Ďakujem a odporúčam.
Szekeresova R.
5/5
Využili sme ponuku spoločnosti Ecohome Servis spol. s.r.o. na bezplatnú obhliadku okien všetkých budov v správe našej obce a na základne podrobných informácií oblastného technika ich stave a význame preventívnej starostlivosti sme sa rozhodli aj pre servis, ktorý nám táto spoločnosť veľmi rýchlo a kvalitne zrealizovala. Po uskutočnených servisných úkonoch manipulácia s oknami a dverami sa podstatne zlepšila. Dvere a okná sa opäť zatvárajú ľahko, nehlučne a pekne tesnia. Prístup pracovníkov spoločnosti bol vysoko profesionálny, odborný a maximálne ústretový. precíznosť servisu odovzdanie vykonaných prác prebehlo k plnej našej spokojnosti.
Ľudovít Krávec
Starosta obce
Cigeľka
5/5
Na základe obhliadky okien budov v správe obce Lenartov bol odporúčaný kompletný servis všetkých plastových okien a dverí. Ten bol vykonaný pracovníkmi formy Ecohome Servieces s.r.o. Trnava dňa 20.10.2018. Všetky okná boli v rámci kovania, kľučiek a pántov premazané špeciálnou vazelínou a zároveň sa vykonal impregnácia tesnení. Pracovníci počas servisu vycentrovali krídla okien a nastavili optimálny prítlak. Z hľadiska predĺženia životnosti okien je takýto servis nevyhnutný. Prístup pracovníkov Ecohome Servis s.r.ro Trnava bol vysoko profesionálny, odborný a maximálne ústretový. Precíznosť servisu a odovzdanie vykonných prác prebehlo k plnej spokojnosti zákazníka.
Jana Bľandová
Starostka obce
Lenartov
5/5
Vedenie ZŠ s VJM Gemerská Hôrka Vám týmto ďakuje za perfektne prevedenú prácu na školskej budove, okien a vstupných dverí. Nastavené okná a dvere budú slúžiť ku kvalitnej prevádzke našej školy, čím aj ušetríme nemalé množstvo energie. Práca je prevedená rýchlo a kvalitne a preto firmu Ecohome services s.r.o. odporúčam aj iným školským zariadeniam. Ďakujeme za vysoko profesionálny prístuppracovníkov tejto spoločnosti.
Balázsova Iveta
Riaditeľka školy
Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským Alapiskola Gemerská Hôrka
5/5
„ Spoluprácu so spoločnosťou ECOHOME hodnotím veľmi pozitívne. Vysoko hodnotím profesionálny prístup a komunikatívnosť obchodného zástupcu spoločnosti, ktorý odborne vykonal servisnú obhliadku a spracoval cenovú ponuku na odstránenie závad. Oceňujem flexibilitu s akou reagoval na našu požiadavku urýchlene odstrániť zistený zlý technický stav okien. Vlastník bytových domov ako aj nájomníci bytov sú s prácou ktorú odviedli servisní pracovníci a s výsledkom ich práce veľmi spokojní. Na základe osobných skúseností spoluprácu s firmou ECOHOME odporúčam aj ostatným vlastníkom bytových domov ako aj vlastníkom bytov a rodinných domov.“
Jana Gazdičová
Starostka Liptovskej Porúbk
Liptovská Porúbka
5/5
Chcem sa poďakovať firme Eco-home za veľkú pomoc v mojej domácnosti. Presvedčil ma odborný výklad a ponuka možností pri obnove funkčnosti plastových okien. Výhodou je návšteva odborníka priamo v domácnosti a zmysluplná konzultácia. Pre laika je to veľká výhoda. Ponúkané služby sú cenovo dostupné. Oceňujem profesionálny prístup, pružné jednanie, absolútne prispôsobenie sa potrebám a možnostiam zákazníka. Servis prebehol rýchlo, bez akýchkoľvek následných komplikácií. S výsledkom som viac než spokojná
Gabriela Görgeyová
5/5
Vedenie ZŠ a MŠ a VJM Čolkovo Vám týmto ďakuje za kvalitne a rýchle vykonanú odbornú prácu. Vďaka týmto zásahom sa zrejme maximálne predlžuje životnosť našich okien. Nastavením okien sa vytvorilo príjemnejšie prostredie pre našich žiakov. Služby tejto spoločnosti vrelo odporúčame aj ostatným školským zariadeniam.
Katarína Mihálik
riaditeľka ZŠ
Základná škola s VIM
5/5
Vedenie a personál našej spoločnosti Vám touto cestou ďakuje za dôkladne prevedenú prácu pri nastavení a údržbe okien a oprave žalúzií na pracovisku. Verím, že okná budú slúžiť k našej spokojnosti a oceníme to hlavne v zimných mesiacoch. Oceňujeme profesionálny prístuptechnika, ktorý bol na obhliadke priestorov, ako aj samotnú prácupri relizácii tejto zakázky, ktorá bolaa urobená rýchlo a kvalitne.
Krilovská Zdenka
vedúca laborantka
Martinské biotické centrum
5/5
V mene vedenia ZS -Al v Batke by sme radi pod'akovali pracovnfkom spolocnosti Ecohome Services za rychlu a kvalitne vykona,nu pracu v objektoch nasej skoly. Servis okien prebehol v case prazdnin, co bolo pre nas vermi vyhodne. Vykonane nastavenia okien nam umoznia hlavne v zimnom obdobf usetrit' znacne financne prostriedky potrebne na vykurovanie. Spravne nastavene okna prispievaju aj k vytvoreniu vyssieho komfortu nasich ziakov. Z uvedenych dovodov by sme radi odporucili sluzby spolocnosti Ecohome Services aj ostatnym skolskym zariadeniam
Csilla Sebokova
riaditerka skoly
Zakladna skola Alapiskola Batka
5/5
Veľká vďaka spoločnosti ecohome za odborný prístup pri riešení nášho problému s platovými oknami. Oceňujem vynikajúcu komunikáciu a vysoko kvalifikovaný personál. Celý tím dodržal termíny obhliadky a následne samotného servisu. Vrelo odporúčam aj z toho dôvodu, že nielen vytvorili skvelú cenovú ponuku, ale ju aj dodržali. Ďakujeme za profesionálny prístup, vďaka ktorému sa nám zvýšila životnosť okien, znížili náklady na vykurovanie, znížila hlučnosť a zvýšil komfort. Ďakujeme.
Silvia Székelyová
5/5
Dobrý deň, chcem sa s Vami podeliť o svoju skúsenosť s Vašimi službami. Od prvého kontaktu, cez prehliadku až po vykonanie objednaných prác som bola veľmi spokojná ako so spôsobom komunikácie tak aj s kvalitou práce. Keď ku mne prišiel technik, ktorý sa predstavil ako p.Bugyik, veľmi som sa potešila, lebo práve jeho mi odporúčala kamarátka, od ktorej som získala aj kontakt na Vás. Bola veľmi spokojná a ja túto skúsenosť len potvrdzujem! Pán Bugyik bol ústretový, pracoval pokojne a vytrvalo, kým nevyriešil všetky predmetné problémy a v neposlednej miere si cením aj jeho schopnosť príjemne komunikovať - to dnes, žiaľ nebýva bežné. Prajem Vám, aby ste udržali túto úroveň služieb, nech sa Vám aj všetkým spolupracovníkom darí!
M. Boršanová
5/5
Som starosta obce a veľmi ma teší, že naši žiaci budú tráviť školský rok v priestoroch, kde sú spravné nastavené okná a do tried nam hlavne v zimnom období nebude ťahať. Preto služby tejto spoločnosti vrelo odporúčam.
Marek Nosko
starosta obce
Muránska Dlhá Lúka
5/5
Som nadmieru spokojná so zatesnením okien. Výmena klučiek, komunikácia perfektna, práca rýchla a kvalitná, vrelo odporúčam.
Lukáčová Erika