Výhody pre Vás

Fotovoltika

NOVINKA

Dotácie až do €4025

S dotáciami vám pomôžeme

Neslúžime len ako dodávateľ technológie, ale ako váš partner v celej ceste k udržateľnosti. Sme tu, aby sme vám uľahčili byrokratické úkony spojené so žiadosťou o dotáciu.

Profesionálne Fotovoltaické Riešenia

Čo znamená
dodanie na klúč?

Toto všetko zabezpečíme za Vas

O Fotovoltike

Využitie

FV elektráreň je pre dom ako náhradný zdroj elektriny, ktorá slúži na prevádzku:

• domácich spotrebičov
• ohrevu vody
• podporu vykurovania

Výhody

• šetrenie nákladov
• nezávislosť od distribučnej siete
• je ekologická
• je zadarmo
• je nevyčerpateľná
• vysoká životnosť 25 a viac rokov
• nízke prevádzkové náklady
• jednoduchá inštalácia

Ako funguje fotovoltika

Princíp fungovania

Fotovoltické elektrárne (FVE) generujú elektrinu. Slnečné svetlo dopadá na solárny panel, ktorý generuje jednosmernú elektrickú energiu (DC). Následne menič napätia prevedie DC elektrinu na striedavý prúd 230 V pre domácnosť.

AC elektrická energia je privádzaná do  domového rozvádzača za hlavný istič. Vyrobená elektrická energie sa buď spotrebováva do spotrebičov, alebo ak je jej prebytok, tak prejde do siete DS.

V noci a počas úplne zatiahnutej oblohy, výstup fotovoltického systému je znížený, alebo zastavený, avšak domov dostáva elektrickú energiu z rozvodnej siete , prípadné zo záložných batérií, záložného zdroja elektrickej energie ( domáca veterná/vodná turbína, elektrocentrála, a pod.) alebo ich kombináciou.

Často kladené otázky

Mechanické poškodenie panelov je chránené 15-ročnou zárukou, zatiaľ čo záruka na výkon panelov nad 80% trvá až 25 rokov. Ak sa rozhodnete pre pravidelný servis s nami, radi vám poskytneme nadštandardnú 10-ročnú záruku aj na montáž. V prípade bežného servisu platí zákonná lehota 2 roky. S našimi širokými zárukami vám prinášame istotu a dlhodobý pokoj voči akýmkoľvek nečakaným udalostiam či výkyvom. Vaša investícia do solárnej energie s nami získa spoľahlivú ochranu na každom kroku.

Naše služby poskytujeme po celom Slovensku.

Montáž zabezpečujeme do 10 týždňov od podpisu + káble sú predpripravené aj na vyšší výkon systému​

Virtuálna batéria je riešenie ktoré umožňuje ukladať nadbytočnú solárnu energiu do distribuovaného úložiska, čím poskytuje flexibilitu a možnosť efektívneho využitia energie aj počas oblačných období alebo v noci. Týmto spôsobom zákazníci môžu maximalizovať svoju energetickú nezávislosť a optimalizovať spotrebu energie podľa svojich potrieb. 

0911 120 369

Zákaznícka linka

info@eco-home.sk

Základné otázky

Nezáväzná konzultácia

Vyplňte kontaktný formulár, prípadne nás kontaktujte priamo cez e-mail alebo telefonicky a nezáväzne s Vami prekonzultujeme možnosti inštalácie fotovoltického systému, dom, chatu alebo objekt. 

Už 8 rokov zvyšujeme

Kvalitu života

0
0 +
zrealizovaných servisov