Detektory do domácností značky Fibaro

Detektory do domácností

Fibaro je Momentálne najlepším dostupným riešením automatizácie na trhu.

Inštalácia Fibaro si nevyžaduje žiadne stavebné úpravy, žiadne ťahanie extra káblov a ani dlhé hodiny upratovania po inštalácií. Miniatúrne moduly môžu byť nainštalované do každého vypínača na stene, do každej zásuvky, prepínača žalúzií … a sú kompatibilné s každým elektrickým systémom.  Je to jediné riešenie na trhu, ktoré umožňuje ovládať LED osvetlenie v elektrickom systéme bez neutrálneho kábla.

Fibaro zariadenia sa nepripájajú pevne do stavby, takže ak v budúcnosti budete meniť interiér svojho domu, rušiť priečky či rozdeľovať miestnosti… S Fibarom žiadny problém!  Jednoducho vyberte modul, ktorý ste predtým inštalovali a vložte ho na nové miesto. Vďaka nášmu riešeniu modul automaticky aktualizuje svoje umiestnenie a začne opätovne pracovať s ostatnými modulmi

Zjednodušte si každodenné činnosti, spríjemnite si bývanie, ušetrite energie a peniaze, ochráňte svojich blízkych a svoj majetok a majte svoj život pod kontrolou.

Aké sú výhody detektorov do domácnosti značky Fibaro?

Výhody

  • Čistá inštalácia

    žiadne vŕtanie, káble… jednoducho umiestnite modul alebo senzor kde si prajete (žiadne stavebné úpravy), a keď zmeníte názor tak ich premiestnite opäť inam.

  • Dostupná cena

    jednotlivé moduly sú cenovo dostupné a nemusíte k tomu platiť niekoľko stoviek Eur za kabeláž

  • Rozšíriteľnosť systému

    môžete začať len s osvetlením, neskôr pridať aj multimédiá, kúrenie, zavlažovanie…

CO senzor

Certifikovaný CO senzor s excelentnou presnosťou merania. Dokáže rozpoznať aj malý nárast CO vo vzduchu, čo je potrebné pre udržiavanie stálej kvality. Pri vyššej koncentrácií ťa Fibaro CO senzor okamžite upozorní na nebezpečie. Senzor dokáže fungovať aj bez riadiacej jednotky, takže aj pri výpadku dokáže naďalej monitorovať vzduch a varovať pred rizikom.

CO senzor od Fibara je vhodné umiestniť všade tam, kde môže vznikať zvýšené riziko výskytu CO vo vzduchu. Napríklad tam, kde je plynový kotol alebo boiler, krb… a kde nie je zabezpečené perfektné vetranie.

Dymový senzor

Fibaro dymový senzor Vám dá vedieť o zistenom nebezpečenstve RGB LED diódou a vstavanou zvukovou sirénou.

Fibaro dymový senzor je pravdepodobne najmenším dymovým senzorom na svete. Moderné technológie výroby umožňujú značné zmenšenie častí senzora, čo robí s Fibara najmodernejšie zariadenie svojho druhu a spoločnosť Fibaro sa stala vedúcou spoločnosťou na trhu dymových senzorov.

Len Vy rozhodnete o tom, čo má Home Center urobiť v prípade požiaru. V prípade dymového senzora môže zisteniu dymu nasledovať napríklad otvorenie okien, vytiahnutie žalúzií, otvorenie garáže, osvietenie únikového východu…

Fibaro senzor vytopenia

Tento senzor Vás bude informovať vždy v prípade vytápania Vášho domu alebo v prípade prudko stúpajúcej alebo klesajúcej teploty. Samozrejmosťou je bezdrôtovosť, nepotrebujete žiadne zložité inštalácie.

Fibaro senzor vytopenia je technologický najvýkonnejší, mnoho funkčný no stále úžasné estetický senzor na svete.

Termohlavica

Vďaka správne nastavenej regulácií teploty vo Vašom dome môžete ročne ušetriť na kúrení až 23%. Napríklad ak sa kúrenie zapne len tesne predtým ako prídete domov a nie je spustené celý deň. Prípadne ak systém zaznamená, že v dome sa nikto nenachádza, kúrenie automatický vypne. Navyše, vďaka senzorom na dverách a oknách sa môže kúrenie vypnúť vždy, keď systém zistí, že vetráte.

Inštalácia hlavice Danfoss je veľmi jednoduchá a štandardne ju zvládnete aj sami. Stačí vložiť batérie, hlavicu nasunúť na radiátor a stlačiť prostredné tlačítko. Hlavica sa sama pritiahne. Potom ju už len stačí pridať do Fibaro systému.

Pohybový senzor

Fibaro pohybový senzor rozširuje pohodlie Vašej reality. Vytvorte si rôzne scény a zabudnite na nepríjemné situácie a užívajte si luxus bezpečia.  Toto oko zaznamená každé preniknutie alebo pokus o vlámanie, oheň a ďalšie hrozby. Teraz už viete a vidíte viac.

Najnovšie svetové technológie boli uzavreté do malého boxu. S rozmermi menej ako 44 milimetrov sa do neho zamilujete na prvý pohľad.

Jednou z hlavných funkcií Fibaro pohybového senzoru je výborná schopnosť rozpoznať aj najmenší pohyb. Nič neunikne jeho pozornosti. S prihladnutím na to, že každá miestnosť je iná, môžete si nastaviť senzitivitu rozpoznávania tak, aby vyhovovala polohe senzoru v dome, vaším potrebám a situácií.

Senzor okien/dverí

Tento senzor je napájaný batériou. Samozrejme funguje pod štandardami siete z-Wave čo mu umožňuje komunikáciu s celým Fibaro systémom. Senzor rozširuje možnosti systému vďaka monitorovaniu otvorenia dverí, okien alebo garážovej brány. Je možné použiť ho na automatické ovládanie svetiel, kontrolovanie vstupov a ochranu nehnuteľnosti. Zabudovaním tohto senzoru sa značne zvyšuje kvalita bývania. Taktiež zabraňuje nečakane vysokým účtom za kúrenie alebo klimatizáciu. Navyše môže byť spojený s tepelným senzorom.

Tento senzor je najmenším senzorom svojho druhu na trhu. Je extrémne ľahký a dostatočne  malý na to, aby ste ho takmer nespozorovali

Inštalácia tohto senzoru je naozaj jednoduchá. Stačí ho vybrať z krabice, odstrániť ochrannú fóliu na batérií a prilepte ho na povrch dodávanou obojstrannou páskou. Batéria vydrží až dva roky a samozrejme Vás na jej slabý stav systém vopred upozorní. Stav batérie si vždy viete overiť aj v systéme.

Fibaro senzor okien a dverí je dostupný v 7 farbách. vyberte si tú, ktorá najlepšie sedí do Vášho interiéru a vychutnajte si jeho funkcie bez kompromisov.

Fibaro zásuvka

s funkciou merania energie je inteligentný, najjednoduchší na obsluhu, extrémne kompaktný a sofistikovaný adaptér, ktorý navyše môžete ovládať bezdrôtovo.

Tento vysoko funkčný zásuvkový adaptér môžete používať v ktorejkoľvek zásuvke, v ktorej chcete ovládať zariadenia a kontrolovať ich spotrebu.

Fibaro zásuvka je najmenším a najkrajším zariadením svojho druhu dostupným na svete.

Zásuvka si nevyžaduje žiadnu náročnú inštaláciu.  Jej zapojenie je nesmierne jednoduché a zvládne ho každý.

Fibaro RGBW Controller

Fibaro modul na ovladanie LED RGB a RGBW pásu osvetlenia.

Fibaro RGBW jednotka riadi trojfarebné alebo štvorfarebne LED pásiky umožňujúc schému milión farieb.

Vďaka analógovým inputom, Fibaro RGBW môže byt pripojený na štyri nezávisle analógové senzory fungujúce s rozpätím 0-10V.

Stmievač

Stmievač od spoločnosti Fibaro je vďaka svojím malým rozmerom možné vložiť za akýkoľvek vypínač.

Modul sa jednoducho napojí na existujúcu kabeláž a s domácim centrom komunikuje pomocou bezdrôtovej siete. Po správnom pripojení Vás už od používania delí len pár klikov.

To, ako sa bude osvetlenie vo Vašom dome správať, je len na Vás. Vďaka senzorom, ktoré systém môže mať, je možné nastaviť osvetlenie či už na základe toho, že je niekto v miestnosti, alebo ak niekto prichádza. To však nie je zďaleka všetko. Vaše osvetlenie môže reagovať napríklad na to, ak niekto zazvoní na Váš zvonček.

Potrebujete viac informácií o možnostiach inštalácie detektorov pre Váš dom?

0850 122 133

Záujem o obhliadku