NOVINKA!

Batterybox

Hybridný systém BATTERY BOX je inteligentným riešením prepájajúcim výrobu elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov s jej skladovaním.

Ukladanie vyrobenej energie do ľubovoľne nastaviteľného batériového banku predstavuje optimálny spôsob hospodárenia s vlastnou vyrobenou energiou, ktorá pokrýva spotrebu domácnosti v požadovanú dobu, nielen v čase prebiehajúcej výroby

Vedeli ste, že...

Systém umožňuje úplnú alebo čiastočnú nezávislosť na distribučnej sieti elektrickej energie a je kombináciou ostrovného systému OFF-GRID s klasickou fotovoltaickou elektrárňou ON-GRID, pričom sa využívajú výhody oboch systémov.

Aplikácia s umelou inteligenciou na obchodovanie s energiou

Watt Power App je revolučná mobilná a webová aplikácia vyvinutá do hybridného systému BatteryBox, ktorá umožňuje komukoľvek – napr. súkromným osobám, malým firmám, ale aj väčším lokálnym/komunitným zdrojom efektívne obchodovať s prebytkami elektrickej energie z domácej fotovoltickej elektrárne na svetových komoditných trhoch, kde doteraz nemali prístup. Prínosom sú dodatočné príjmy z predaja energie za spotové ceny, a to bez toho, aby používateľ musel akýmkoľvek spôsobom sledovať trhy – toto za neho robí sofistikovaný AI model, na ktorom je aplikácia postavená.

Hlavné výhody Batteryboxu

Ako funguje fotovoltika a batterybox

Princíp fungovania

Fotovoltické elektrárne (FVE) generujú elektrinu. Slnečné svetlo dopadá na solárny panel, ktorý generuje jednosmernú elektrickú energiu (DC). Následne menič napätia prevedie DC elektrinu na striedavý prúd 230 V pre domácnosť.

AC elektrická energia je privádzaná do domového rozvádzača za hlavný istič. Vyrobená elektrická energie sa buď spotrebováva do spotrebičov, alebo ak je jej prebytok, tak prejde do siete DS.

V noci a počas úplne zatiahnutej oblohy, výstup fotovoltického systému je znížený, alebo zastavený, avšak domov dostáva elektrickú energiu z rozvodnej siete, prípadné zo záložných batérií (Batterybox), záložného zdroja elektrickej energie (domáca veterná/vodná turbína, elektrocentrála, a pod.) alebo ich kombináciou.

Často kladené otázky

Mechanické poškodenie panelov je chránené 15-ročnou zárukou, zatiaľ čo záruka na výkon panelov nad 80% trvá až 25 rokov. Ak sa rozhodnete pre pravidelný servis s nami, radi vám poskytneme nadštandardnú 10-ročnú záruku aj na montáž. V prípade bežného servisu platí zákonná lehota 2 roky. S našimi širokými zárukami vám prinášame istotu a dlhodobý pokoj voči akýmkoľvek nečakaným udalostiam či výkyvom. Vaša investícia do solárnej energie s nami získa spoľahlivú ochranu na každom kroku.

Naše služby poskytujeme po celom Slovensku.

Montáž zabezpečujeme do 10 týždňov od podpisu + káble sú predpripravené aj na vyšší výkon systému​

Virtuálna batéria je riešenie ktoré umožňuje ukladať nadbytočnú solárnu energiu do distribuovaného úložiska, čím poskytuje flexibilitu a možnosť efektívneho využitia energie aj počas oblačných období alebo v noci. Týmto spôsobom zákazníci môžu maximalizovať svoju energetickú nezávislosť a optimalizovať spotrebu energie podľa svojich potrieb. 

0911 120 369

Zákaznícka linka

info@eco-home.sk

Základné otázky

Nezáväzná konzultácia

Vyplňte kontaktný formulár, prípadne nás kontaktujte priamo cez e-mail alebo telefonicky a nezáväzne s Vami prekonzultujeme možnosti Batteryboxu.

Už 8 rokov zvyšujeme

Kvalitu života

0
0 +
zrealizovaných servisov