FOTOVOLTIKA NA MIERU

Fotovoltika na kľúč s dotáciou až do €4025

Vyplňte formulár a získajte kompletný audit, vypracovanie projektu, predikciu výroby energie a vizualizáciu. 

NOVINKA

Dotácie až do €4025

S dotáciami vám pomôžeme

Neslúžime len ako dodávateľ technológie, ale ako váš partner v celej ceste k udržateľnosti. Sme tu, aby sme vám uľahčili byrokratické úkony spojené so žiadosťou o dotáciu.

Profesionálne Fotovoltaické Riešenia

Prečo fotovoltika?

Fotovoltika

Fotovoltické panely zabezpečia úsporu na elektrinu až do výšky 85 percent. Takisto vďaka nim chránite životné prostredie a ste energeticky nezávislý.

Výhody fotovoltiky

Čo znamená
dodanie na klúč?

Toto všetko zabezpečíme za Vas

Často kladené otázky

Mechanické poškodenie panelov je chránené 15-ročnou zárukou, zatiaľ čo záruka na výkon panelov nad 80% trvá až 25 rokov. Ak sa rozhodnete pre pravidelný servis s nami, radi vám poskytneme nadštandardnú 10-ročnú záruku aj na montáž. V prípade bežného servisu platí zákonná lehota 2 roky. S našimi širokými zárukami vám prinášame istotu a dlhodobý pokoj voči akýmkoľvek nečakaným udalostiam či výkyvom. Vaša investícia do solárnej energie s nami získa spoľahlivú ochranu na každom kroku.

Naše služby poskytujeme po celom Slovensku.

Montáž zabezpečujeme do 10 týždňov od podpisu + káble sú predpripravené aj na vyšší výkon systému​

Virtuálna batéria je riešenie ktoré umožňuje ukladať nadbytočnú solárnu energiu do distribuovaného úložiska, čím poskytuje flexibilitu a možnosť efektívneho využitia energie aj počas oblačných období alebo v noci. Týmto spôsobom zákazníci môžu maximalizovať svoju energetickú nezávislosť a optimalizovať spotrebu energie podľa svojich potrieb. 

Fotovoltika na kľúč s dotáciou až do €4025

Vyplňte formulár a získajte kompletný audit, vypracovanie projektu, predikciu výroby energie a vizualizáciu.